Site Search
en sk
 
 
 

Talent Managment

Hudson Talent Management využíva inovatívny výskum a vývoj, ktorý pomáha organizáciám prilákať, vybrať, rozvíjať a udržať si tie najlepšie profesionálne talenty pre svoju organizáciu.

dozvedieť sa viac

Naše služby

Hudson ponúka náborové služby podľa  požadovaných kompetencií, ktoré pomáhajú zamestnávateľom najímať veľké talenty a dať kandidátom  ďalšiu kariérnu výzvu.

dozvedieť sa viac

Uchádzači o zamestnanie

V Hudson, nie sme len partnermi pre našich klientov, ale aj pre našich kandidátov. Chápeme, že nábor nie je len o nájdení zamestnania, ale aj o vývoji  kariérneho potenciálu.

dozvedieť sa viac

O Hudson Slovensko

Hudson je prvou zastávkou pre talentovaných kandidátov a klientov, pretože sa zameriava na získavanie a rozvoj špičkových odborníkov. Zabezpečujeme skúsených odborníkov, ktorí budú zárukou úspechu pre klienta.

 
 
HUDSON - FROM GREAT PEOPLE TO GREAT PERFORMANCE®

Hudson (NASDAQ: HHGP) je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť, ktorá patrí medzi významných celosvetových poskytovateľov HR riešení v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, ako aj v oblasti Talent manažmentu. Naša spoločnosť pomáha svojim klientom dosahovať lepšie výsledky prostredníctvom špecializovaného vyhľadávania, výberu, hodnotenia a rozvoja zamestnancov, ktorí patria medzi najlepších vo svojom obore.